Coverholder at Lloyd's

Dołącz do nas

Wciąż poszukujemy profesjonalnych pośredników pragnących kształtować polski rynek ubezpieczeniowy.

Krok 1 umów termin swojego szkolenia

Szkolenie obejmuje obsługę systemu transakcyjnego oraz podstawowy kurs w zakresie oferowanych przez nas ubezpieczeń Lloyd’s. Termin szkolenia możesz umówić kontaktując się z biurem Leadenhall w Warszawie kontakt@leadenhall.pl albo z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży Leadenhall

Krok 2 przystąp do egzaminu agencyjnego w Lloyd’s

Cyklicznie organizujemy egzaminy przed Lloyd’s w wybranych miastach w Polsce. O terminie i miejscu najbliższego egzaminu możesz dowiedzieć się kontaktując się z biurem Leadenhall w Warszawie kontakt@leadenhall.pl albo z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży Leadenhall

Krok 3 podpisz umowę i uzyskaj dostęp do systemu transakcyjnego

Agenci, którzy zdali egzamin przed Lloyd’s mogą zawrzeć z nami umowę o współpracy. Na jej podstawie otrzymują login i hasło do systemu transakcyjnego, który pozwala na samodzielne ofertowanie i zawieranie ubezpieczeń Lloyd’s oraz generowanie dokumentów ubezpieczenia dla ich Klientów. Umowa określa także pozostałe zasady współpracy, w tym zasady rozliczeń prowizyjnych.

Po nawiązaniu współpracy nie jesteś sam.

Zapewniamy ciągłe wsparcie współpracującym z nami pośrednikom. Prowadzimy szkolenia produktowe, dostarczamy materiały marketingowe oraz do samokształcenia.

Dołącz do nas

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Przepraszam - wystąpił błąd i nie udało się wysłać Twojego zgłoszenia. Prosimy spróbować później.

Wysyłając niniejsze zgłoszenie potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem serwisu oraz Polityką prywatności zawierającą m.in. klauzulę informacyjną w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych.